Tag - Kredyt gotówkowy

Entries feed Comments feed

Friday, March 22 2019

Kredyt gotówkowy na kwotę 9 700 złotych z okresem spłaty 15 miesięcy.

Trzy najlepsze oferty kredytu na kwotę 9 700 złotych.

Sprawdzimy najlepsze kredyty gotówkowe według internetowego kalkulatora kredytowego dla kwoty 9700 złotych z okresem spłaty wynoszącym 15 miesięcy. Najlepsza oferta według rankingów to kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas. Pożyczając tutaj 9 700 złotych kredy będzie nas kosztował łącznie 1 445 złotych, a każda z piętnastu rat będzie po 743 złote. Tutaj zakres kwot jakie udostępnia bank to przedział od 2 000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych, z okresem spłaty od 6 do 84 miesięcy. Miejsce drugie zajęła oferta kredytu gotówkowego w Hapi pożyczka. Tutaj dla naszej kwoty kalkulator wyliczył koszt całkowity kredytu w wysokości 1 655 złotych. Raty miesięczne będą po 757 złotych każda. Zakres kwot u tego kredytodawcy to przedział od 800 złotych do maksymalnie 15 000 złotych. Okres kredytowania wynosi od 3 do 36 miesięcy włącznie. Miejsce trzecie zajmuje kredyt gotówkowy w Eurobanku. Decydując się na niego wygeneruje nam on całkowity koszt w wysokości 1 850 złotych. Każda z rat miesięcznych będzie po 770 złotych. Kwota jaką udostępnia ten bank to przedział od 500 złotych do 120 000 złotych. Okres kredytowania wynosi tutaj 108 miesięcy.

Continue reading...

Wednesday, January 30 2019

Kilka słów o tym, jak spłacić kredyt poza terminem

Kredyt gotówkowy najczęściej jest spłacany w oparciu o określony harmonogram. Określa on konkretne daty, w których poszczególne raty mają być spłacone. Czy to oznacza, że to zobowiązanie finansowe możemy spłacić wyłącznie w terminie? Czy nie ma żadnych innych furtek, które umożliwiałyby szybsze, bądź późniejsze spłacenie zaciągniętego zobowiązania?

Spłacamy kredyt później

Oczywiście spłacanie kredytu gotówkowego w terminie późniejszym, niż określony w harmonogramie nie jest procederem zalecanym. Mimo to problemy finansowe mogą się pojawić w każdej chwili, co może przedłożyć się na późniejszą spłatę zobowiązania. Na co wtedy możemy liczyć?

Jeśli rata kredytu została wpłacona nieco później, najprawdopodobniej nie będzie to wiązało się z żadnymi finansowymi konsekwencjami. Może się jednak okazać, że polityka banku będzie obejmować pobieranie karnych odsetek, nawet jeśli termin spłaty został przekroczony o 1 – 2 dni.

Continue reading...